
Mały: 32 x 26 x 10cm
Średni: 36 x 27 x 13cm
Duży: 39 x 29 x 15cm
XXL: 42,5x 31 x 15cm
Waga: 1,3- 2 kg
Komory: dwie
Teczki skórzane męskie
Teczka Grand Brown New PREMIUM różni się od swojego standardowego odpowiednika rodzajem skóry. Tutaj użyliśmy skóry anilinowej pełnolicowej, na zdjęciach głównych są m.in. zdjęcia w kolorze Ciemny Brąz.
Te torby skórzane to dwukomorowe i wygodne modele - sprawdzą się zarówno w mieście - do pracy czy na uczelnię, jak i na co dzień czy w dłuższej podróży. Te teczki męskie skórzane są klasyczne z wyglądu i bardzo uniwersalne - dzięki ich rozmiarom zmieścisz w niej laptopa, dokumenty czy książki, dzięki czemu nosi się ją wygodnie i komfortowo. Ten model lubią wybierać zarówno Panie jak i Panowie.
Teczka skórzana Grand wyposażona jest w dwie duże komory i przegrodę zasuwaną na zamek oraz mniejsze kieszonki na portfel, telefon, długopisy czy wizytówki. Z przodu teczki znajduje się jedna szeroka kieszeń wsuwana i wygodna klapa zapinana na dwa wsuwane zapięcia. Model Grand możesz nosić w ręce lub na ramieniu.
Dostępne kolory:
Whisky (lagerowy, przecierany)
Ciemny Brąz
Jeśli chcesz, żeby Twoja torba była jeszcze bardziej wyjątkowa, zobacz dostępne dla tego modelu modyfikacje w zakładce "Akcesoria" obok opisu.
Więcej na temat skór z jakich wykonujemy nasze torby oraz o ich pielęgnacji przeczytasz w zakładce "O skórze" https://www.barelly-bags.pl/o-skorze/4/35/